• Неодамнешно
  • -5 %
За BMW ICOM Дијагностички& Програмирање Алатка Нови ICOM А2 Верзија за BMW ICOM Следната А+Б+В со Лаптоп X200t (4gb) +2017.12 v HDD

За BMW ICOM Дијагностички& Програмирање Алатка Нови ICOM А2 Верзија за BMW ICOM Следната А+Б+В со Лаптоп X200t (4gb) +2017.12

DEN 29594.00
DEN 31152.00

Количината на стоката
Това е достапна

Изборот на Кина Пост Воздух mail (Хонгконг Пост Воздух Mail), ве молиме имајте во предвид тоа што е бавно и лесно да се водат за исчезнати парцела. Преку високи перформанси,ниска моќ РАКА Спц 5.Eeay да се инсталира.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Кореја,Шпански,Португалски,Француски,Тајландски,Англиски,Холандски,Јапонски,Италијански,Руски,Германски
Хардвер Верзија:
2017
Бренд Име:
RCOBD
Верзија На Софтвер:
2017.12
Верзија На Софтвер:
2017.12
HDD:
500GB HDD
Јазик:
Поддршка за повеќе јазици
Пакет:
за bmw icom+ HDD
Функција:
plug and play
ISTA D:
4.08
ISTA P:
3.63
Специјални Функции:
за bmw дијагностичка алатка
Автомобил Производител:
за Б,MW
Лаптоп:
X200t, Користи, 4gb ram меморија, екран на допир

Слични производи во категоријата