• Неодамнешно
10pcs/Set Multicolor Транспарентна 12-Двострано Играње на улоги Игра Dices D12 Топла Продажба

10pcs/Set Multicolor Транспарентна 12-Двострано Играње на улоги Игра Dices D12 Топла Продажба

DEN 126.72

Количината на стоката
Това е достапна


100% Сосема нов и висок квалитет!
Функционална & Уникатен Коцки
Прикажи ги исклучите вашите вештини игри со овие мулти страни dices
Одлично за едукативни игри, игри со коцки, одборот игри, и пријателите и семејството забава!
Совршен подарок за игра љубовници.
Материјал : Пластика
Боја : Multicolor
10pcs/Set Dices

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
ZL116800
is_customized:
Yes
категорија:
Дигиталните Коцки
Бренд Име:
OUTAD
Тип:
Коцки
боја:
multicolor

Слични производи во категоријата