• Неодамнешно
  • -5 %
Бренд Нови D10 Коцки за Rpg Занданите & Џинови 10 Лица Игри Dices Богати Бои Десктоп Polyhedral Сет ,за Dnd Игра Играње

Бренд Нови D10 Коцки за Rpg Занданите & Џинови 10 Лица Игри Dices Богати Бои Десктоп Polyhedral Сет ,за Dnd Игра Играње

DEN 171.00
DEN 180.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодариме!
1.Ние сме професионални за производство на пластични dices и бројки!
3.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме овозможи 0.И овие трошоци
се на купувачот одговорност.Ако не можете да ја примите вашата цел во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте не директно.Ако имате било какви проблеми во врска со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас во прв пат.3 mm грешка поради прирачник за мерење.Ние ќе се потрудиме да
решавање на проблемите, без одлагање.Ве молиме проверете со земјата, царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред
наддавање или за купување.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние си имаме свој фабрика и стабилно снабдување! 2.Се должи на разликите помеѓу различни Монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на статијата.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите!
Клиентите задоволство е најважно за нас.Но, ако тоа е поради купувачот,жалам што купувачот треба да се
ја преземат одговорноста.Ако тоа е затоа што на продавачот,вие не може да
добиете вашата нарачка,ние и ветуваме ја или враќање на пари за вас.
Внимание
1.Бидејќи еднаш на пакет била испратена,ние не може да промените адресата.Ве молиме да ни остават 5-ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Било какви проблеми може да бидат решени преку комуникација.Ви благодариме!!!
Почитувани Клиенти!
Ви благодарам многу за вашиот одлична поддршка!!!
Од 2018-03-01 , цел износ над $29 ,ќе бидат понудени мистериозен исклучителен Подарок!
.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса за цел е точен , и адреса на купувачот како што е предвидено во ред
мора да matc h превозот адреса.Ние можеме да произведуваат сопствени производи, како на клиентот дизајни!
Ве молиме контактирајте со нас!
Ве Молиме Имајте Во Предвид
1.72 /торба торба торба
Предмет : 10 Pcs/set Мермерен ефект D10(0-9) Коцки за Игра на Табла Ефект : Мермерен ефект Материјал : Пластични,Акрилик
Боја : Црвена/Сино/Црна/Зелена/Виолетова/Бела/Браун
Пакетот вклучува :
Пакетот Вклучува :
- 1 сет ( 10 коцки) x D10(0-9) сет Коцки
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.

Клучни карактеристики

боја:
Сино бела мастило, Црното злато мастило, 10pcs мулти-боја, Виолетова злато мастило, Црвено бело мастило, Сино злато мастило, Кафена и бела мастило, Црно бело мастило, Зелена бело мастило, Црвено злато мастило, Бело злато мастило, Виолетова бело мастило, Зелено злато мастило, Жолто црно мастило
Бренд Име:
T&G
Тип:
Коцки
категорија:
Дигиталните Коцки
Број На Модел На:
Мермер D10(0-9) коцки
Материјал:
Високо Квалитетни Пластични,Акрилик
Тип:
Игра коцки/умира,Игра на Табла Додатоци
боја:
Црна/Црвена/Виолетова/Зелена/Brown/Блу/Бела

Слични производи во категоријата