• Неодамнешно
  • -6 %
Како да Научат да се Подготви Кинески Сликарство, цртање вештини сеопфатна книга на пејзаж цвеќиња и овошје

Како да Научат да се Подготви Кинески Сликарство, цртање вештини сеопфатна книга на пејзаж цвеќиња и овошје

DEN 1240.00
DEN 1319.04

Количината на стоката
Това е достапна

Јазик : Кинески Пакет се вклучуваат : 1 x Книга
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт.
Цел > US$ 100 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
..........

Клучни карактеристики

Тип:
Книгата
Жанр:
Арт И Дизајн
Публиката:
Возрасни
Бренд Име:
EXBOKU
Јазик:
кинески
Страница:
426

Слични производи во категоријата