• Неодамнешно
  • -5 %
Вистинска Кожа Копче Случај Копчето Покритие За Фолксваген Голф 7 Шкода Octavia О7 За Седиште Леон Ibiza За Фолксваген Фолксваген Голф 7 Gti Р Tiguan 2017

Вистинска Кожа Копче Случај Копчето Покритие За Фолксваген Голф 7 Шкода Octavia О7 За Седиште Леон Ibiza За Фолксваген Фолксваген

DEN 182.00
DEN 192.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вистинска Кожа Копче Случај Копчето Покритие За "Шкода" Octavia О7 За Седиште Леон Ibiza За Фолксваген "Фолксваген" Голф 7 Gti Р Mk7 Tiguan 2017 Клучен 1.Не Постои Копче На Далечинскиот, Само Случај Само. 2.Пакет : 1 PC Копче Капак(Со OPP Вреќа) 3.Користење На Логото : Без Автомобил Логото 4. Спореди Со Слики Внимателно Пред Да Ги Купите, Бидете Сигурни Дека Вашиот Клуч Е Токму Иста Како Слик Покажува

Клучни карактеристики

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Одговараат на:
За Шкода Octavia О7

Слични производи во категоријата