• Неодамнешно
2 Копче за Автомобил Далечински Управувач Клуч Фоб Покрие Случај Школка За Хонда /Граѓански /Спогодба Џез CRV HRV

2 Копче за Автомобил Далечински Управувач Клуч Фоб Покрие Случај Школка За Хонда /Граѓански /Спогодба Џез CRV HRV

DEN 415.68

Количината на стоката
Това е достапна


2 Копче за Автомобил Далечински Управувач Клуч Фоб Покрие Случај Школка За Хонда /Граѓански /Спогодба Џез CRV HRV
Спецификација :
Состојба : 100% Сосема нов
Модел : 762934
Име на производ : далечинскиот клуч школка
Материјал : пластични & метал
Боја : црна
Сечилото тип : HON66
Должина : 12cm/4.72"
Количина : 1pc
Функција :
1.Идеална замена вашиот носи оштетен или скршен копче.
2.Новиот ножот ќе треба да се намали.
3.2 копчиња случај со Hon66 Сечилото
4.НЕМА внатрешна електроника во внатрешноста. Оваа точка содржи копчето подлога и проводници на состојба .
Fitment : за Хонда /Граѓански /Договор /Џез /CRV /HRV итн.
(Компатибилност само за референца.Ве молиме да се споредат клучните школка дали одговара за вашиот оригиналот.)
Пакет се вклучени :
1 x далечинскиот клуч школка
2 x проводници лист
1 x завртка

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Auzan
Материјал Тип:
Пластични
боја:
Црна
Материјал:
Пластични & Метал
Сечилото Тип:
HON66

Слични производи во категоријата