• Неодамнешно
  • -29 %
Усните Keychain - Нова Мода Кристал Копче Синџир Автомобил Копче Прстен Девојки Секси Усни синџир боја pendant За Жените Љубовникот Подароци K1587

Усните Keychain - Нова Мода Кристал Копче Синџир Автомобил Копче Прстен Девојки Секси Усни синџир боја pendant За Жените Љубовникот

DEN 102.00
DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна

2 см ( со колони )
Скелетот големина : 2.Ако не се задоволни на било каков проблем, ве молам да ми кажете, Ние ќе ви обезбедиме со најдобрите производи и услуги.Ali Express утврдено дека продавачот има 7 дена стоки подготвени време, тоа 7 дена не се пресметуваат во транзит време, Пресметка време на испорака, од по "Превезува со авион" .Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.
Повратни информации
1.5 cm
Превозот
1. Руската Пост треба полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!
3. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди. Превозот цената не се вклучени обичај такса. Ние сме искрени продавачот.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл.
Ви благодариме за вашата посета на нашиот веб-сајт, уживаат во шопинг.
Контактирајте со нас
1.
Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата Продавница
Ако сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 10-28 дена.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите прилог царински давачки. Ние ќе се реши за вашиот проблем. Откако ќе прими пакет, вие имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт.
Усните Keychain - Нова Мода Кристал Копче Синџир Автомобил Копче Прстен Девојки Секси Усни синџир боја pendant За Жените Љубовникот Подароци K1587
Материјал : Цинк Легура+Кристал Пол : Унисекс Формашема : УСНИ Keychain Стил : Класичен Предмет Тип : Key Chains парична Казна или Мода : Мода Боја : Бела Тежина : 22 g Позлата : Злато Позлатен Димензии : должина 9.
"Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 25-60 дена
Руската Пост треба полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!
Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
k1587
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Stmanya
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Hyperbole
Обликотшема:
копче
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Метална боја:
Злато-боја
Клучни додатоци категории:
клучни синџир
Стил:
И Мажите и Жените
Пакување:
Независна пакување
Категории:
Клучни Синџири

Слични производи во категоријата