• Неодамнешно
  • -40 %
Легендата на Zelda Keychain Руто Keyrings Игри Аниме Накит Копче Синџир Паричник

Легендата на Zelda Keychain Руто Keyrings Игри Аниме Накит Копче Синџир Паричник

DEN 73.00
DEN 122.40

Количината на стоката
Това е достапна


Легендата на Zelda Keychain Руто Keyrings Игри Аниме Накит Копче Синџир Паричник
моден копче синџири за вас
топла филм ,ТВ серија накит
Зачувај Плаќање со Зачувам Услуга :
Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.
Капка Превозот Услуги :
Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување. Цел ќе бидат испратени директно до вашиот клиент. Fastly и Безбедно. Само да нарачате и да се напомене вашиот клиент адреса, тогаш ние ќе го стори останатото на работа. Заштедите време и пари. Тоа е добредојден да им покажеме на нашите производи на слики на вашиот клиент.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
G10-3-1037
Материјал:
Метал
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
Обликотшема:
геометрија
боја:
Како што е прикажано
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
моден накит/додатоци
Тип:
Клучни Синџири
Серија:
TV

Слични производи во категоријата