• Неодамнешно
  • -49 %
dongsheng трговија на Големо Симпатична Шкорпија Pendant Кристал Hummer Шарм Чанта Автомобил Keyring Keychain Жени Мажи Партија Свадба

dongsheng трговија на Големо Симпатична Шкорпија Pendant Кристал Hummer Шарм Чанта Автомобил Keyring Keychain Жени Мажи Партија

DEN 1002.00
DEN 1965.12

Количината на стоката
Това е достапна


dongsheng трговија на Големо Симпатична Шкорпија Pendant Кристал Hummer Шарм Чанта Автомобил Keyring Keychain Жени Мажи Партија Свадба Креативен Подарок
Предмет Тип : keychain
Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.9*5.9 cm Тежина : 24.2 g Пакет се вклучени : 1pcs keychain со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Метална боја:
Античкиот Позлатен Сребрен,Антички Злато Позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
cyy
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Шкорпија
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
метални легури
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Шкорпија Keychains
Шема:
Шкорпија/Hummer
Брзо Express:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...
Големина:
2.9*5.9cm
Тежина:
24.2g

Слични производи во категоријата