• Неодамнешно
  • -20 %
2018 Нови пристигнување 1 СЕТ Јапонски аниме слика GINTAMA гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм/keychain за момче/девојка

2018 Нови пристигнување 1 СЕТ Јапонски аниме слика GINTAMA гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм/keychain за момче/девојка

DEN 527.00
DEN 658.56

Количината на стоката
Това е достапна


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
2018 Нови пристигнување 1 СЕТ Јапонски аниме слика GINTAMA гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм/keychain за момче/девојка
Материјал : Гума
Пакет :
1set

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
WKOUD
Метална боја:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Гума
Метали Тип:
Гума

Слични производи во категоријата