• Неодамнешно
  • -45 %
Симпатична зајакот црвено Pendant keychain Мода Кристал Кристал Креативни дами фустан чанта паричникот Накит

Симпатична зајакот црвено Pendant keychain Мода Кристал Кристал Креативни дами фустан чанта паричникот Накит

DEN 111.00
DEN 201.60

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд Име : Tian Bo
Количина : 1 Pcs
Кристал : ААА Австриската Кубни Циркони
Боја : види слика
Еколошки Стандард : Олово & никел слободни
Подарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски
100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

Клучни карактеристики

Бренд Име:
tianbo
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
YSK626
Материјал:
Кристал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
чанта pendant
вид бизнис:
производител
Трговија на големо:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Подарок за:
жените девојка деца неколку љубовник најдобар пријател
Шарм за:
жените дами кеси чанти шарм accessorie
Процес на производство:
рачно ткаени + позлата
Pendant Големина:
3.6*7cm

Слични производи во категоријата