• Неодамнешно
  • -45 %
Симпатична Зголеми Куче Кристал Keychain Прекрасна & Спортски Мажи & Жени Pendant Keyrings Keychains за Автомобил Копче Синџири Носителот на Жените

Симпатична Зголеми Куче Кристал Keychain Прекрасна & Спортски Мажи & Жени Pendant Keyrings Keychains за Автомобил Копче Синџири

DEN 121.00
DEN 220.80

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд Име : Tian Bo
Количина : 1 Pcs
Кристал : ААА Австриската Кубни Циркони
Боја : види слика
Еколошки Стандард : Олово & никел слободни
Подарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски
100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

Клучни карактеристики

Бренд Име:
tianbo
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
YSK638
Материјал:
Кристал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
чанта pendant
вид бизнис:
производител
Трговија на големо:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Подарок за:
жените девојка деца неколку љубовник најдобар пријател
Шарм за:
жените дами кеси чанти шарм accessorie
Процес на производство:
рачно ткаени + позлата
Pendant Големина:
5.8*3.4 cm

Слични производи во категоријата