• Неодамнешно
  • -49 %
TAFREE Едноставна Гроздобер surf плоштадот keychain Антички бронза позлатен keyring за жените автомобил keyring накит SF49

TAFREE Едноставна Гроздобер surf плоштадот keychain Антички бронза позлатен keyring за жените автомобил keyring накит SF49

DEN 49.00
DEN 96.00

Количината на стоката
Това е достапна

TAFREE Едноставна Гроздобер surf плоштадот keychain Антички бронза позлатен keyring за жените автомобил keyring накит SF49 Производ Слики :
Добредојдовте на нашата продавница!
>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!
Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPS-от,SF,Fedex.. )
Уживаат во шопинг!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
TAFREE
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
SF49
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
Стакло Cabochon Големина:
За 25 mm
Прстен Големина:
Околу 28 мм во Кол.
прстен материјал:
Железо
Keychain Стил:
Уметничка Слика Стакло Cabochon Купола Keychain
Тежина:
20 g
Повод:
Подароци,Партија,Ангажман
Пакет:
подарок торба
MOQ:
1 Парче
Наслов:
сурфање Плоштадот Keychain

Слични производи во категоријата