• Неодамнешно
  • -18 %
GWTS PUBG Playerunknown е Battlegrounds Писмо Keychain Круг Метал Pendant Копче Прстен Носителот Автомобил Слика Chaveiro Мажите Накит

GWTS PUBG Playerunknown е Battlegrounds Писмо Keychain Круг Метал Pendant Копче Прстен Носителот Автомобил Слика Chaveiro Мажите

DEN 85.00
DEN 103.20

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашата Продавница !
Руските купувачи Забелешка : Ако вие само купи еден, ве молиме насочи цел плаќање; Ако треба да се купи две или повеќе и повеќе од $ 2, ве молиме изберете Ali Express Saver Превозот, не избере Sun You Економски Воздух Mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, инаку пакет нема да бидат испратени надвор
Шпански и Бразилецот купувачи, ве молиме имајте во предвид! Ве молиме изберете Correos Економија или Кина пост воздух mail. Бидејќи во 2017,испратени до Шпанија и Бразил,парцели нема да бидат испратени преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. PUBG Playerunknown е Battlegrounds Писмо Keychain Круг Метал Pendant Копче Прстен Носителот Автомобил Слика Chaveiro Мажите Накит трговија на Големо HC12557 Голема Големина : 4.6x4.6cm Голема Тежина : 32g Мала Големина : 4.0x4.0cm Мала Тежина : 33g
Здраво, пријатели, повеќе од $ 7 цел, ние ќе ви испратиме Кина Пост регистрирани парцела, помалку од $7orders , ние ќе ви испратиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . ако цениме вашиот пакет, ние препорачуваме да користите Кина Пост регистрирани парцела или Epacket , тоа треба да се попогодни од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус побрзо, тоа е пакет за следење на информации, тоа е не се изгубени на патот. Ако вие го добивате нашиот пакет и се чувствуваат задоволни, ве молиме да ни даде пет ѕвезди повратни информации,ви Благодариме!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
xowshine
Метална боја:
Античкиот Позлатен Сребрен,Антички Злато Позлатен
Функција:
Фитнес Тракер,Порака За Потсетување,Расположение Tracker,Аларм,Период Tracker,Спиење Tracker
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Метални Легури,Цинк Легура
Број На Модел На:
GWTS12557
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Функција:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Жени,Мажи,вљубеници во Филмот,колектори
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
метални легури
Големина:
4.6x4.6cm
Тежина:
32g
Поддршка:
Dropshipping и трговија на големо
Следење на информации:
>7 usd со следење на информации

Слични производи во категоријата