• Неодамнешно
  • -0 %
Alaskan Malamute Копче Синџири Мода Миленичиња Куче Накит Alaskan Malamute Автомобил Keychain Торба Keyring За Жени Мажи

Alaskan Malamute Копче Синџири Мода Миленичиња Куче Накит Alaskan Malamute Автомобил Keychain Торба Keyring За Жени Мажи

DEN 1132.00
DEN 1132.32

Количината на стоката
Това е достапна


Купувачот Известување
Тука можете да натпревар со различни бои со себе.
Како што среброто pendant со сребро pendant,сребро pendant со злато pendant,сребро со злато се зголеми pendant.итн.
Подетални Информации и Вистински слик

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Метална боја:
Роуз Златна Боја,Црна Позлатен Пиштол,Сребро Позлатен,Злато-боја
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
K5
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен

Слични производи во категоријата