• Неодамнешно
Професија Рачни двонасочна Ratchet штекер вртежен момент клуч мулти-функција возило автомобил поправка алатка дијагностички-алатка

Професија Рачни двонасочна Ratchet штекер вртежен момент клуч мулти-функција возило автомобил поправка алатка дијагностички-алатка

DEN 681.60

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет На главен материјал е висока јаглероден челик материјал; целиот производ е третирана од страна на висока Температура борбата против рачката на производот е фалсификувани од страна на интегрален вид, со дршката е удобно, на Перфорирани дизајн .Суспензијата е погодно Производ површината рѓа третман, долг животен век се Применуваат на : возила за одржување, механички одржување, индустриско одржување, и така натаму Пакување вклучува : 1 x Клуч

Клучни карактеристики

Материјал:
Јаглероден Челик
Тип:
Отворен Крај Клуч
Карактеристики:
Двојно Крајот,Не се лизга
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
P201702-B43
Бренд Име:
Halojaju
тип - 2:
ален клуч
Тип:
вртежен момент клуч
Тип На Објект:
двонасочна штекер клуч
База Тип:
алатка
Тип На Производ:
мулти-цел клуч
Име на производ:
клуч на вртежен момент
Производот:
Рачни Алатки
Наслов:
дијагностички-алатка
Употреба:
Механички одржување
Повод:
Поправка продавница фабрика

Слични производи во категоријата