• Неодамнешно
  • -28 %
(48pcs/многу)Новина цртан филм подарок клип/ симпатична животно фото клип за свадба/партија декорација/ мини пластика хартија клип деца подарок

(48pcs/многу)Новина цртан филм подарок клип/ симпатична животно фото клип за свадба/партија декорација/ мини пластика хартија

DEN 581.00
DEN 806.40

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : пластика
Големина : околу 15-30мм
Пакување : 48pcs/многу
Слика :

Клучни карактеристики

боја:
Rondom боја
Облик На Хартија Клип:
No
Материјал:
Пластични
Магнетно:
No
Тип:
Хартија Клип

Слични производи во категоријата