• Неодамнешно
Корејски мода clip-за обетки накит дама слива долго tassel супер флеш не пирс на уво клип

Корејски мода clip-за обетки накит дама слива долго tassel супер флеш не пирс на уво клип

DEN 150.24

Количината на стоката
Това е достапна


Корејски мода clip-за обетки накит дама слива долго tassel супер флеш не пирс на уво клип
големина : 10 см
Вистински шут безболно уво клип

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
клипот на обетки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
dower мене
Стил:
Дами

Слични производи во категоријата