• Неодамнешно
  • -30 %
WORKPRO 8 и 10 Пумпа за Вода Клешти 2-Парче мултифункционален plier Брзо Ослободување Директно Вилицата Заеднички Ритам Клешти Водовод Клешти

WORKPRO 8 и 10 Пумпа за Вода Клешти 2-Парче мултифункционален plier Брзо Ослободување Директно Вилицата Заеднички Ритам Клешти

DEN 806.00
DEN 1151.52

Количината на стоката
Това е достапна


Капка фалсификувани Cr-V челик за подолг живот и издржливост. Притиснете и лизгајте го копчето за брзо да се прилагодува на долната вилица. Сет вклучува : 8" и 10" брзо ослободување ритам заеднички клешти. Сите целта на вилицата костец на круг, рамна, квадратни и хексадецимален форми. Повеќе ритам позиции се обезбеди оптимална рака локација за подобар стисок на работа парче.

Клучни карактеристики

Тип:
Пластични Nippers
Се Справи Со Стил:
Директно
DIY Материјали:
Водовод
Plier Стил:
Европски
Карактеристики:
Мултифункционален
Примена:
Мулти Функционални
Број На Модел На:
W001309AE
is_customized:
Yes
Материјал:
Хром Vanadium
Бренд Име:
WORKPRO

Слични производи во категоријата