• Неодамнешно
НОВИ ПРИСТИГНЕ ОТВОРЕНО ЗАБАВА СПОРТСКИ 2.8 M МОЌ УБАВА РОЗОВА/СИНО ДЕЛТА ЗМЕЈОТ СО РАЧКА /STRING ЛЕСНО ДА ЛЕТААТ

НОВИ ПРИСТИГНЕ ОТВОРЕНО ЗАБАВА СПОРТСКИ 2.8 M МОЌ УБАВА РОЗОВА/СИНО ДЕЛТА ЗМЕЈОТ СО РАЧКА /STRING ЛЕСНО ДА ЛЕТААТ

DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
Сина, Розова
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не летаат во бура
Kites Додаток Тип:
Змејот Се Справи & Линија
Бренд Име:
lelebe
Тип На Објект:
Сет
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,Grownups,5-7 Години,8-11 Години
Материјал:
Полиестер
Обликот:
Цртан филм
Број На Модел На:
L06

Слични производи во категоријата