• Неодамнешно
  • -6 %
Топла Продажба Новиот Кинески Традиционален Пекинг Опера Dramaturgic човек Костим Облека Црна

Топла Продажба Новиот Кинески Традиционален Пекинг Опера Dramaturgic човек Костим Облека Црна

DEN 4007.00
DEN 4262.40

Количината на стоката
Това е достапна


3 Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Клиент Информации :
Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите
со цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и
ние нема да наплата на превозот обвиненија. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
2 ве Молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние
ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.Кога ќе го поставите
цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1 ст .На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Материјал:
Лен,Свила,Памук
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DF
Име:
ZZB

Слични производи во категоријата