• Неодамнешно
  • -20 %
Древните Кинески Костим Танг Одговараат Hanfu Cosplay Народни игри женска Облека Костим Црвено Hanfu Долг Фустан

Древните Кинески Костим Танг Одговараат Hanfu Cosplay Народни игри женска Облека Костим Црвено Hanfu Долг Фустан

DEN 1436.00
DEN 1795.20

Количината на стоката
Това е достапна


вклучува : врвот + облека + појас , не вклучуваат било headwear
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
S
155-160
М
160-165
L
165-170
XL
170-175
XXL
175-180
XXXL
180-185
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
ве молиме имајте во предвид бојата на појас промени на црвено,
на сликата во подолу, на вашиот однесуваат на :

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
a215
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Боја Класификација:
Црвена/ црна /бела
Големина:
S M L XL XXLXXXL

Слични производи во категоријата