• Неодамнешно
  • -6 %
Задните Затегнувачки 420 37T 53mm 37 Заб Синџир За Кинески ATV Quad Јама Нечистотија Велосипед Мотор Мотор Мопед бесплатен превозот

Задните Затегнувачки 420 37T 53mm 37 Заб Синџир За Кинески ATV Quad Јама Нечистотија Велосипед Мотор Мотор Мопед бесплатен превозот

DEN 676.00
DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна


Задните затегнувачки за chain420, 37tooth, центар кол е 53 мм, dirt bike употреба

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Јама Про Трки
Тип На Објект:
Kickstarters & Делови
Име На Модел:
ДРС-002
Објектот Тежина:
0.53kg
Објектот Дијаметар:
5.3cm
Материјал Тип:
Челик
Заб:
37
Натпреварот Синџир:
#420

Слични производи во категоријата