• Неодамнешно
CNAPPR 5pcs/многу Q7553A Q7553X LaserJet P2011 P2012 P2013 P2014 P2015 P2015d P2015n P2015dn тонер чипови за hp

CNAPPR 5pcs/многу Q7553A Q7553X LaserJet P2011 P2012 P2013 P2014 P2015 P2015d P2015n P2015dn тонер чипови за hp

DEN 288.00

Количината на стоката
Това е достапна

CNAPPR 5pcs/многу Q7553 A Q7553 X Laser Jet P2011 P2012 P2013 P2014 P2015 P2015d P2015n P2015dn тонер чипови за hp
За Бренд : HP
C хип Парти јп : Тонер Чип
Чип Модел : Q7553 A Q7553 X
Машина Модел :
За HP Laser Jet P2011/P2012/P2013/P2014/P2015/
P2015d/P2015n/P2015dn/ M2727 Чип Верзија : во светот Боја : црна Страница принос : Црна 3,000 & 7,000 страници
За HP Laser Jet P2011/P2012/P2013/P2014
P2015/P2015d/P2015n/P2015dn/ M2727
Печати Стандард : (А4 при 5% покриеност)
Пакет Содржина : 5pcs x црното чип
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

Клучни карактеристики

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
Q7553A Q7553X
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
HP
Страница Принос:
3k&7k
се користи во:
LaserJet P2011/P2012/P2013/P2014
Чип tye:
тонер чип
ОЕМ Кодот:
Q7553A Q7553X
регионот:
Светот
Количина:
5pcs/многу
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање
боја:
Црна
Име на производ:
Q7553A Q7553X LaserJet P2011 P2012 P2013 P2014

Слични производи во категоријата