• Неодамнешно
Едно Време Чипови За EPSON Surecolor T3000 T5000 T7000 T3200 T5200 T7200 T3070 T5070 T7070 Refillable мастило кертриџ Чип

Едно Време Чипови За EPSON Surecolor T3000 T5000 T7000 T3200 T5200 T7200 T3070 T5070 T7070 Refillable мастило кертриџ Чип

DEN 815.52

Количината на стоката
Това е достапна


Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови,ве Молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Контакт со нас на :
Ние остави позитивни повратни информации за вас, откако receiveing плаќање.
Ако било какви прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас , Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, поради временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш, Ние ќе ви одговори на работа пат во Кина
.
Едно Време Чипови За Epson T3000 T5000 T7000 T3200 T5200 T7200 T3070 T5070 T7070
Забелешки :
Оваа ставка само за нашите refillable мастило касети чип замена, а не за вистински мастило кертриџ или на други компатибилни, мастило касети чип замени,кога мастило ниво покажува целосно празна или покажува мастило ниво,ќе треба да се замени со нов сет едно време чипови. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да се оспоруваат
2) ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
1) ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
За инк-џет печатач модели :
За Epson Surecolor T3000/T5000/T7000
За Epson Surecolor T3070/T5070/T7070
За Epson Surecolor T3200/T5200/T7200
За Epson Surecolor T3 270/T5270/T7270
За мастило кертриџ модели :
T6941(PHK), T6943(М), T6942(C), T6944(Y), T6945(MBK)
T6931(PHK), T6933(М), T6932(C), T6943(Y), T6935(MBK)
Пакетот вклучува : 1 Set(5pcs) едно време чип.
Испорака
Превозот ќе се организира во рок од 7 дена после потврда на плаќањето
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.

Клучни карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
За EPSON Surecolor T3000 T5000 T7000 T3200 T5200 T7200 T3070 T5070 T7
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
TOPPARTS
Тип:
Кертриџ Чип
Име:
colorsun
Чип Вид:
Едно Време Се Користи Чип
боја:
PBK C M Y MBK
Чип За Јачина На:
700ML/1000ML
Име на производ:
Кертриџ Чип
Пакет:
5PCS/set

Слични производи во категоријата