• Неодамнешно
CNAPPR 5pcs/многу Q7551A Q7551X LaserJet P3005 P3005d P3005n P3005dn печатач чип P3004 P3004N P3004D 3004DN тонер чипови за hp

CNAPPR 5pcs/многу Q7551A Q7551X LaserJet P3005 P3005d P3005n P3005dn печатач чип P3004 P3004N P3004D 3004DN тонер чипови за hp

DEN 288.00

Количината на стоката
Това е достапна

CNAPPR 5pcs/многу Q7551 A Q7551 X Laser Jet P3005 P3005d P3005n P3005dn печатач чип P3004 P3004 N P3004 D 3004 DN тонер чипови за hp
За Бренд : HP
C хип Парти јп : Тонер Чип
Чип Модел : Q7551 A Q7551 X
Машина Модел :
За HP Laser Jet P3005/P3005d/P3005n/P3005dn/
P3004/P3004 N/P3004 D/3004 DN/ M3027/M3035 Чип Верзија : во светот Боја : црна Страница принос : Црна 6,500 & 13,000 страници
За HP Laser Jet P3005/P3005d/P3005n/P3005dn/
P3004/P3004 N/P3004 D/3004 DN/ M3027/M3035
Печати Стандард : (А4 при 5% покриеност)
Пакет Содржина : 5pcs x црното чип
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

Клучни карактеристики

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
Q7551A Q7551X
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
HP
Страница Принос:
6.5 к&13k
се користи во:
HP LaserJet P3005/P3005d/P3005n/P3005dn/P3004/P3004N/P3004D/3004DN
Чип tye:
тонер чип
ОЕМ Кодот:
Q7551A Q7551X
регионот:
Светот
Количина:
5pcs/многу
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање
боја:
Црна
Име на производ:
Q7551A Q7551X LaserJet P3005 P3005d P3005n

Слични производи во категоријата