• Неодамнешно
  • -40 %
Продолжување на Lifu Tongkat Alie Силен Сексуален Билни Здравствена Заштита Производи за Човекот да Еректилна за Подолго Време. Подобрување На Секс Alibity.

Продолжување на Lifu Tongkat Alie Силен Сексуален Билни Здравствена Заштита Производи за Човекот да Еректилна за Подолго Време.

DEN 567.00
DEN 945.12

Количината на стоката
Това е достапна


Tongkat Али Силен Сексуален Билни Прав од 100% на Сите Природни Медицински Билки Екстракција
· Нема Несакани Ефекти
· Растителни Состојки Вијагра
· Лек ЕД, Подобрување на Машката Сексуалност, се Спречат Предвремена Ејакулација
· Чувајте Земајќи ги за Зголемување на Пенисот 20% или Повеќе
Вовед :
Оваа Екстракции формула е базиран на Традиционалната Кинеска Медицина (ТКМ) рецепти во сопственост на кралското семејство во историјата. Тоа е клинички докажано за да бидат ефективни и без несакани ефекти. Сега ние моментов на вас преку софистицирани модерни ултра-ниска температура прочистување процес.
Дозирање :
Стави 3 лажички Екстракции Прав внатре чаша и се прелива варени вода (100 степен температура) и пијалак неколку минути за пиење, Формулата што ќе треба 15-25 минути за да стапи на сила, и еректилна статус ќе се чуваат за продолжен пријатно искуство.
Состојки : Женшен Црвениот Женшен Tongkat Али Шафран
Итн.
Нето Тежина :
50 грама
Чување :
Се Држи Подалеку Од Топлина, Влага И Директно На Сончева Светлина.
Рок На Траење :
2 години.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Hurbolism
Број На Модел На:
Шише
Материјал:
билка
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Катетери & Sounds
важи за:
машки пол
Рок На Траење:
2 години
Складирање:
Се држи подалеку од Топлина, Влага и Директна сончева Светлина
лиценца:
GMP, QS, IOS, ФДУ
Количина:
50 Грама
НЕТО-WT.:
1 шише

Слични производи во категоријата