• Неодамнешно
  • -10 %
50pcs бесплатен превозот Ласерски сече остава дизајн хартија свадба покана картички со внатрешен празно хартија за роденден материјали

50pcs бесплатен превозот Ласерски сече остава дизајн хартија свадба покана картички со внатрешен празно хартија за роденден материјали

DEN 2116.00
DEN 2351.52

Количината на стоката
Това е достапна


Изборот ни е вистинскиот избор!
50pcs бесплатен превозот Ласерски сече остава дизајн хартија свадба покана картички со внатрешен празно хартија за роденден материјали МАТЕРИЈАЛ 220g Бисер Стр aper / Направени да Нарачате ГОЛЕМИНА За : 120mm X180mm/ Според Вашите Барања ЛОГОТО Слободни Дизајн, Прилагодена Покана Картички MOQ 50 компјутери/Стил АКО Прилагодено MOQ>=300 ( Мешана Боја е Достапен ) TECHNIC Ласерско Сечење Покана Картички ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs/Торба ( Или како Вашата Потреба ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T/T,Western Union,Зачувам,Кредитни картички,Пари ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа. Ако Имате Посебна Идеја и Условите,ве Молиме да Ни Каже. Ние Ќе се Обидеме потрудиме да се Направи Сте Задоволни со Одлична Услуга и прифатлива Цена!
Ние ги испратите на плика по случаен избор на боја(имаме бела и боја на слонова коска),се разбира,ние ќе ги разгледа вашите барања прво, благодарение!~
белата боја :
боја на слонова коска :
Ве молиме изберете боја( вклучувајќи ги и внатрешните хартија во боја ) ви треба, со напомена дека кога местото цел или контактирајте со нас откако ќе ги купите, или на друго место боја ќе бидат испратени по случаен избор.
*Напомена : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот.

Клучни карактеристики

Големина:
with envelopes, without envelopes
празник:
Големиот Настан,Денот На Благодарноста,Свадба & Ангажман,Свадба,Универзална,Бизнис,Годишнина,Забава,Роденден
Бренд Име:
gracesky
Стил:
Други
Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
Број На Модел На:
GSk-65
Точка име :
покана картички
Материјал:
бисер на хартија/обична хартија
Каде што се користи:
универзална партија
Technic :
ласерско сечење
Пакет:
10pcs/opp вреќа
логото:
бесплатни дизајн
боја:
23 видови на бои за да биде избрана
Име на производ:
Ласерско сечење Европската остава стил хартија покана картички

Слични производи во категоријата