• Неодамнешно
  • -5 %
Убавината Две Тонови Усна Кенди Бар Од Тебе Боја Навлажнувачки Кармин Корејски Козметика, Шминка Lip Balm - Изберете Ја Вашата Сенка

Убавината Две Тонови Усна Кенди Бар Од Тебе Боја Навлажнувачки Кармин Корејски Козметика, Шминка Lip Balm - Изберете Ја Вашата

DEN 143.00
DEN 150.24

Количината на стоката
Това е достапна


Опис :
Двојно бои дизајн дава храбар дефиниција и суптилни градација на усните
Навлажнувачки својства се задржи усните меки и се во потрага претрупан
Работи особено добро за досадна усните и суви усни потреба од хидратација
Водоотпорен и долготрајни, совршени за дневна шминка
Лесно да се примени и удобен за носење
Капацитет : 3.8 г
Пакетот Вклучува :
1 x Двојна Боја на Кармин
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, се надевам, ќе може да се разбере

Клучни карактеристики

Тип:
Кармин
Бренд Име:
MagiDeal

Слични производи во категоријата