• Неодамнешно
  • -38 %
2017 Пролет, Есен Нови Лабава Панталони Долги Панталони Со Висок Квалитет Мулти Бои Katoen Heren Broek Klassieke Секојдневен Broek

2017 Пролет, Есен Нови Лабава Панталони Долги Панталони Со Висок Квалитет Мулти Бои Katoen Heren Broek Klassieke Секојдневен

DEN 1637.00
DEN 2640.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Моден
Дебелина:
Midweight
Панталона Стил:
Карго Панталони
Број На Модел На:
3262
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Бренд Име:
WSDyke
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук
Појас:
No

Слични производи во категоријата