• Неодамнешно
  • -10 %
Нови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Трендовски Стил Злато/Сребрена Боја Вода-капка Кубни Циркони Dangle Обетки Со Жените Свадба Накит

Нови Пристигнување Нерѓосувачки Челик Трендовски Стил Злато/Сребрена Боја Вода-капка Кубни Циркони Dangle Обетки Со Жените Свадба

DEN 254.00
DEN 282.24

Количината на стоката
Това е достапна


Size 8*38mm Тежина 5g Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
VQYSKO
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
EU1152
Материјал:
Кубен Циркони
Тежина:
5g
Големина:
8*38MM

Слични производи во категоријата