• Неодамнешно
  • -49 %
CiNily Создадени Розова Бела Сина Оган Опал Сребро Позлатен Обетки трговија на Големо Мода за Жените Накит Dangle Обетки 1.5 OH3973

CiNily Создадени Розова Бела Сина Оган Опал Сребро Позлатен Обетки трговија на Големо Мода за Жените Накит Dangle Обетки 1.5

DEN 336.00
DEN 657.60

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Главниот Камен Боја:
OH3973
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
CiNily
Број На Модел На:
OH3973
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Гем Боја:
multicolor
Главниот Камен:
Сина, Розова Белиот Оган Опал
Обетки должина:
1.5
Метали Тип:
925 сребрен позлатен
Количина:
1 Buc Earring
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата