• Неодамнешно
  • -16 %
Ajojewel ОЛ Стил, Асиметрични Сини Обетки Кристал За Жените Круг Триаголник Обетки трговија на Големо Bijoux

Ajojewel ОЛ Стил, Асиметрични Сини Обетки Кристал За Жените Круг Триаголник Обетки трговија на Големо Bijoux

DEN 191.00
DEN 227.04

Количината на стоката
Това е достапна


Име : Ajojewel ОЛ Стил, Асиметрични Сини Обетки Кристал За Жените Круг Триаголник Обетки трговија на Големо Bijoux
Материјал : Цинк Легура + Кристално
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Клучни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
Ajojewel
Број На Модел На:
AJO1702011
Стил:
Канцеларија/кариера

Слични производи во категоријата