• Неодамнешно
  • -25 %
Томас Единствен Едноставен Creole Earring со Целосна Отвори CZ Карма Монистра, Европската Глам Накит Душата Подарок за Жените TS E474

Томас Единствен Едноставен Creole Earring со Целосна Отвори CZ Карма Монистра, Европската Глам Накит Душата Подарок за Жените

DEN 384.00
DEN 511.20

Количината на стоката
Това е достапна

Топла Продажба ID : 3713 95% ПОПУСТ US$ 9.55 /парче 9.55 100 95% ПОПУСТ US$ 7.85 /парче 7.85 100 95% ПОПУСТ US$ 11.20 /парче 11.20 100 95% ПОПУСТ US$ 2.70 /парче 2.70 100 95% ПОПУСТ US$ 8.85 /парче 8.85 100 95% ПОПУСТ US$ 8.95 /парче 8.95 100 95% ПОПУСТ US$ 9.29 /парче 9.29 100 95% ПОПУСТ US$ 2.25 /парче 2.25 100 95% ПОПУСТ US$ 5.85 /парче 5.85 100 95% ИСКЛУЧУВАЊЕ US$ 6.85 /парче 6.85 100 95% ПОПУСТ US$ 9.55 /парче 9.55 100 95% ПОПУСТ US$ 2.98 /парче 2.98 100 95% ПОПУСТ US$ 9.98 /парче 9.98 100 95% ПОПУСТ US$ 5.20 /парче 5.20 100 95% ПОПУСТ US$ 8.50 /парче 8.50 100
Шарки обрачот од Сребро Колекција.
Совет : за да ги персонализирате тоновите на оваа шарки обрачот и се комбинираат со нашите Карма Монистра.
шарки обрачот
- Сребрена позлатен
Големина : 3.0 cm
Овие обрачот обетки направена од Сребро галвански се мора за секој накит кутија. Овој безвременски уво накит е совршена за комбинирање со било облека.

Клучни карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
TS E474
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
hemiston
Шема:
љубов / drop / бел /глам /душата
inlaying материјал:
не inlaying

Слични производи во категоријата