• Неодамнешно
  • -5 %
LUKENI 10pairs 2017 Мода Накит Сина Долго Пердув Дрво Стил Капка Dangle Обетки Свежи Свадба Обетки за Жените DE135

LUKENI 10pairs 2017 Мода Накит Сина Долго Пердув Дрво Стил Капка Dangle Обетки Свежи Свадба Обетки за Жените DE135

DEN 684.00
DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку Aliexpress порака само. Ние прифаќаме Alipay плаќање само, ние се извинуваме што не можеме да прифатиме чек или какви било други давачки. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. E-чекови ќе се одржуваат се додека не се расчисти. Но, ако е e Packet
не се достапни, ние само ќе брод од страна на Кина Пост. Ние само бродот да Alipay потврди адреса. Неискористени/неотворена стока ќе биде целосно кредитираат.
Ако имате било какви прашања во врска со shippment, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го фрлите вашиот проблем. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Бренд Име:
LUKENI
Материјал:
Пердув
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DE135

Слични производи во категоријата