• Неодамнешно
  • -15 %
Едноставна, Убава и модерен природни море conch на Dongfeng полжави облик shellf накит Brincos Ohrringe Телефон Обетки

Едноставна, Убава и модерен природни море conch на Dongfeng полжави облик shellf накит Brincos Ohrringe Телефон Обетки

DEN 274.00
DEN 322.08

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU

Слични производи во категоријата