• Неодамнешно
  • -49 %
Сончево Накит Етничка Накит Големи Обетки За Жените Долго Капка Dangle Обетки Вода Капка Обетки За Партиски Ангажман Накит

Сончево Накит Етничка Накит Големи Обетки За Жените Долго Капка Dangle Обетки Вода Капка Обетки За Партиски Ангажман Накит

DEN 238.00
DEN 465.60

Количината на стоката
Това е достапна


Предмет : Долго Се Откажат Dangle Обетки
Предмет Бр. : SY-E7449
Тежина : 27g/пар
Големина : 100mm*32 mm / 3.94 во*1.26 во
Состојба : 100% Бренд-нови & Рака Полирање
Ве молиме да обрнете внимание. Таму ќе биде малку грешка од страна на прирачник за мерење, што е нормално.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Етнички
Бренд Име:
sny
Број На Модел На:
SY-E7449
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Накит Тип:
Долго Се Откажат Dangle Обетки
Повод:
Свадба Партија Годишнината Секојдневно Носат Подарок
Продажбата на режимот:
трговија на големо и мало

Слични производи во категоријата