• Неодамнешно
  • -10 %
1 парови Злато боја на Виножито Цвет Соларни Кварц Druzy Обетки Природни кристал druse камен Накит Drusy Geode за жените E20

1 парови Злато боја на Виножито Цвет Соларни Кварц Druzy Обетки Природни кристал druse камен Накит Drusy Geode за жените E20

DEN 518.00
DEN 576.00

Количината на стоката
Това е достапна


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : виножито druzy камен, druzy накит, злато позлатен
Камен Димензии(прибл.) : 15-23mm
Боја : види слика
Количина : 1 парови
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ER20
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
JUSTWELL

Слични производи во категоријата