• Неодамнешно
  • -5 %
FARLENA Сребрена Боја Кристал Свадба Долги Обетки Флорални Форма Лустерот Обетки за Жените Невести Деверуша

FARLENA Сребрена Боја Кристал Свадба Долги Обетки Флорални Форма Лустерот Обетки за Жените Невести Деверуша

DEN 224.00
DEN 235.20

Количината на стоката
Това е достапна


Моден Накит Кристал долги обетки за жените Свадба

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
FARLENA
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
FER157

Слични производи во категоријата