• Неодамнешно
MANILAI Бохемски Tassel Обетки За Жените Мода Накит Сјајна Метална Multicolor Реси Капка Dangle Обетки 2018 Brincos

MANILAI Бохемски Tassel Обетки За Жените Мода Накит Сјајна Метална Multicolor Реси Капка Dangle Обетки 2018 Brincos

DEN 210.72

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Алуминиумски + Памук
Големина : Earring Висина : 5/5cm , Ширина : 7cm
Тежина : 16 Grams
Боја : Сина , Портокалова
Пакет : 1pc/1 opp вреќа.
Плаќање :
Answer : ___________________________ Note : Ние само ги сноси транспортните трошоци, не обврзуваат да плаќаат царина.
1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Ви благодариме.
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на нарачката . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Ви благодариме за вашата поддршка !

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MANILAI
Број На Модел На:
FE808
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
боја:
Сина , Портокалова
Големина:
Earring Height
Пакет:
OPP вреќа, Пена, хартија,Картон
Стил:
Капка Обетки
Стилот 1:
tassel обетки
Стил 2:
brincos pendientes
Стилот 3:
dangle обетки
Стилот 4:
изјава обетки
Тежина:
16grams

Слични производи во категоријата