• Неодамнешно
  • -20 %
Boho Класична Црна Фацетирани Стакло Мушка Tassels Сребрена Капа од Бело CZ Круг Топката Шарм Долго Dangle Tassel Earring Накит За Жените

Boho Класична Црна Фацетирани Стакло Мушка Tassels Сребрена Капа од Бело CZ Круг Топката Шарм Долго Dangle Tassel Earring Накит

DEN 360.00
DEN 449.28

Количината на стоката
Това е достапна


Име : Tassel Dangle Обетки
Тежина : 60g
Пакет : 1 Пар Earring
Answer : ___________________________ Note : earring е направен од кубни циркони, стакло beadfor tassel.На cz топката и cz круна е со висок квалитет ,сребрена/ платина позлатен. На tassel има 6 raws.големина detial како слик подолу . Ако се уште имаат проблем,pls контактирајте ме.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
D112
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
dankaishi
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Материјал:
Кубен Циркони
Тип На Објект:
Tassel Dangle Обетки
дизајн:
Бохемија Стил,Мода и Стил, boho, чешка
Стил:
Романтични,Симпатична
Материјал:
стакло лежиште,Кубен Циркони топката, сребро позлатен капа конектор
Големина:
означени на пик, проверете pls
occation:
свадба, забава, датум, секојдневно носење, stree кадар, патување, годишнина
Употреба:
подарок, римејк , препродажба, dropshipping
боја:
Црна

Слични производи во категоријата