• Неодамнешно
Bangrui Мода Накит Женска Девојки Жолта Боја Мали Малку Обрачот Huggie Earings Гроздобер Openwork Цвет Обетки За Mens Момчиња

Bangrui Мода Накит Женска Девојки Жолта Боја Мали Малку Обрачот Huggie Earings Гроздобер Openwork Цвет Обетки За Mens Момчиња

DEN 216.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек. Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.
Ве молиме прочитајте ја нашата трговска Политика пред се купи, ако вие не се согласувате our trade policy ве молиме не го купи објектот од нас. Ги задоволи Европскиот стандард 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек.com Bangrui Мода Накит Женска Девојки Злато Позлатен Мали Малку Обрачот Huggie Earings Гроздобер Openwork Цвет Обетки За Mens Момчиња
Напомена : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
20080042
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Bangrui
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
боја:
18K/24K Злато Позлатен
обложено:
вакуум позлата
Гаранција:
Две Години Гаранција
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
Материјал:
Никој
Накит Тип:
Моден Накит Женска Девојки Злато Позлатен Мали Малку Обрачот обетки
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични производи во категоријата