• Неодамнешно
  • -15 %
Едноставна уво капки сите натпревар Сребро Earring Накит личност 925 Фунта сребрен накит Brincos Ohrringe Телефон Обетки

Едноставна уво капки сите натпревар Сребро Earring Накит личност 925 Фунта сребрен накит Brincos Ohrringe Телефон Обетки

DEN 282.00
DEN 331.68

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU

Слични производи во категоријата