• Неодамнешно
  • -31 %
YULUCH Мода едноставна етничка гроздобер делфин pendant обетки за жените во 3 бои елегантна украси за денот на Вљубените

YULUCH Мода едноставна етничка гроздобер делфин pendant обетки за жените во 3 бои елегантна украси за денот на Вљубените

DEN 95.00
DEN 136.80

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
K003
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
YULUCH
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
боја:
бела ,црвена ,сина
Големина:
како pitcure
Стил:
Моден
Пакување:
1 par

Слични производи во категоријата