• Неодамнешно
  • -15 %
Ajojewel Рачно Изработени Слатка Чипка Обетки Циркони Жена Асиметрични Обетки Нови Пристигнување

Ajojewel Рачно Изработени Слатка Чипка Обетки Циркони Жена Асиметрични Обетки Нови Пристигнување

DEN 170.00
DEN 200.64

Количината на стоката
Това е достапна


Име : Ajojewel Рачно Изработени Слатка Чипка Обетки Циркони Жена Асиметрични Обетки Нови Пристигнување
Материјал : Алуминиумски + Кубни Циркон + Чипка
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
bowknot
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AJODD1706141
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Ajojewel
Материјал:
Чипка

Слични производи во категоријата