• Неодамнешно
  • -9 %
SINZRY Луксузни свадба dangle обетки намали кубни циркон златна боја имитација бисер windbell долги обетки за жени

SINZRY Луксузни свадба dangle обетки намали кубни циркон златна боја имитација бисер windbell долги обетки за жени

DEN 568.00
DEN 624.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ве молиме да користите шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден објект; бесплатен превозот за сите предмети од кина пост, кој трае околу 15-35days. за испорака; ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точен ; Вашите пари се обезбедени од страна на aliexpress сметка, ве молиме бидете потврда по стоки пристигна; Можеме да го прифатиме капка превозот на вашиот клиент адреса.
Состојба : brande-нова мода циркон обетки, трговија на големо цена;
Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно Кубни Циркони Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Свадбена Ангажман Датира Предлог денот на Вљубените Gitt За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни Earring големина : 4.6*1.5 mm.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
S2017100514
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SINZRY
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Животната средина

Слични производи во категоријата