• Неодамнешно
  • -9 %
Трговија на големо Druzy камен обетки, Отворајќи кристал камен обетки мода капка форма druzy обетки трговија на големо обетки 3341

Трговија на големо Druzy камен обетки, Отворајќи кристал камен обетки мода капка форма druzy обетки трговија на големо обетки

DEN 1560.00
DEN 1713.60

Количината на стоката
Това е достапна


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни. На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година. 2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии. 3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,и сл. 4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал : Кристал,природен камен
Количина : 6pairs многу
Големина : спореди со владетелот
Облик : Како на сликата.

Клучни карактеристики

Главниот Камен Боја:
микс боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
COLARMIX
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Три илјади триста четириесет и еден
Стил:
Тренди
Материјал:
кожа
Обликотшема:
Геометриски

Слични производи во категоријата