• Неодамнешно
  • -27 %
GAOLA Жените Накит, Светли Очи Геометриска Долго Earring Шарени Кубни Циркони Dangle Обетки

GAOLA Жените Накит, Светли Очи Геометриска Долго Earring Шарени Кубни Циркони Dangle Обетки

DEN 429.00
DEN 588.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодариме . Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Парите ќе бидат repleased за нас само откако ќе се потврди на
испорака. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина requirment
.100% бренд
.
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.GOLA бренд дизајнот на луксузни накит netural
Ние прифаќаме : VISA, Master Card, Зачувам
Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашиот accont. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .
GAOLA Жените Накит, Светли Очи Геометриска Долго Earring Шарени Кубни Циркони Dangle Обетки
.Wecan одговори e-mail во рок од 24hours ,со 36hours на викенд.
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас .Големина : 83*24 mm
. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте за
неколку минути и обидете се повторно .Подарок За : Девојка / Жена / Мајка
.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.Ако сте задоволни со предмети и вашата услуга, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,
Ние со задоволство ќе го стори истото за вас .Погодни За : Млади / Стари / Maturty
.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,
Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00~AM2 : 00
ФРАНЦИЈА : AM2 : 00~AM10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : AM2 : 00~AM10 : 10 : 00
О : AM12 : 00~PM8 : 00
Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~НА7 : 00
Руската Федерација : AM5 : 00~PM2 : 00
3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress
се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
GAOLA
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GLE5941Y
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
камен боја:
Јасно
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
позлата:
бело злато позлатен
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Големина:
8.3*2.4 cm

Слични производи во категоријата