• Неодамнешно
  • -45 %
VEYO Кристал Капка Обетки за Жените Луксузни Обетки Кристал Врвен Квалитет Brinco Нови Пристигнување

VEYO Кристал Капка Обетки за Жените Луксузни Обетки Кристал Врвен Квалитет Brinco Нови Пристигнување

DEN 132.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
VEYO
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FLE1601-145
Обликотшема:
Растенијата
earring големина:
6.8*2.7 cm
Капка Обетки Тежина:
19.5 g
Португалски:
Brincos
Шпански:
pendientes
Обетки За Жените Пакување:
OPP вреќа
Обетки Во Накит Боја:
Зелена Сина шампањ
Earring Место Или Потекло:
Yiwu Кина (Копно)
Обетки Сезона :
Пролет, Есен, Зима, Лето Стил
Долги Обетки Повод:
роденден свадба Годишнината
Функција:
Висок квалитет

Слични производи во категоријата