• Неодамнешно
  • -35 %
2018 Мода Сребро Алуминиум Пет Обетки Жените Накит Phalene Куче Обетки

2018 Мода Сребро Алуминиум Пет Обетки Жените Накит Phalene Куче Обетки

DEN 93.00
DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина на : pendant мерки за прибл. 2.0 х 2.5 цм (0.8 x 1 инчи).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Клучни карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
sykesha
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
KEH2100
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
2.0*2.5 cm
боја:
Сребро, Злато

Слични производи во категоријата